מיקי לוי

מיקי לוי

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    יש עתיד

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יש עתיד

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-02/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לדיון בהצעת החוק לצמצום השימוש במזומן, התשע"ה-2015 (מ/945)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-11/01/2017

    ועדת המשנה לדיון בפרק י' (תשתיות להולכה ולאחסון של נפט), בצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות 2017 ו-2018)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת הכספים לפי חוק ביטוח רכב מנועי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת הכנסת לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015 עד 28/07/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 31/05/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 09/04/2013

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 04/12/2014

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים