מאיר כהן

מאיר כהן

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-02/07/2018

    ועדה משותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצ"ח הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (תיקון-שינוי חזקת הגיל הרך), התשע"ח-2018 (פ/5303/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לפי סעיפים 10(א) ו-67ו(א) לחוק שירות הקבע בצה"ל (גמלאות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/11/2017

    ועדת החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/07/2017

    ועדת המשנה לעניין שירותי בריאות בצפון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בפרק ה', סעיף 44 (הוראות לעניין פרישה משירות קבע ופנסיית גישור) ובפרק ה', סעיפים 45-56 (יישום המלצת ועדת גורן) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/10/2015

    ועדת המשנה לעניין הרפורמה בבריאות הנפש

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 12/10/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/09/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכספים ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בסעיפים 31 ו-32 בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה להשגת יעדי התקציב לשנות התקציב 2015 ו-2016)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/07/2015 עד 21/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות חוק הבאות:הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים (הוראת שעה) (פ/5388),עבודת נשים-תקופת הלידה וההורות(השתתפות בעלות מעון יום ו-הסטודנטיות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לעניין שירותי בריאות בדרום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 18/03/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 05/12/2014

    העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

    שר

קוד המקור של הנתונים