תמר זנדברג

תמר זנדברג

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 05/02/2018

    ועדת המשנה לנושא ביטחון פנים – חסויה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/01/2016

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא קשיים ברפורמה בשירות המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהארכת תוקף חוק האזרחות והכניסה לישראל

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/06/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-22/06/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט, לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת המדע והטכנולוגיה בהתאם לחוק הכללת אמצעי זיהוי ביומטריים ונתוני זיהוי ביומטריים במסמכי זיהוי ובמאגרי מידע, התש"ע–2009

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-03/02/2014 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חוקה-פנים-מדע) לפי חוק אמצעי זיהוי ביומטריים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניין חופי רחצה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניין חופי רחצה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים ובזנות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לבדיקת סוגיית תכנון וסביבה במפרץ חיפה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    מרצ

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    מרצ

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים