מיכל בירן

מיכל בירן

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    המחנה הציוני

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בהצ"ח שעות עבודה ומנוחה (תיקון - סמכות יושב-ראש הכנסת לעניין עובדי הכנסת), התשע"ח-2018 (פ/5546)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/04/2018

    ועדת המשנה לבניית תוכנית אב לטיפול באוטיזם במגזר הערבי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לפי סעיפים 10(א) ו-67ו(א) לחוק שירות הקבע בצה"ל (גמלאות)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/07/2017

    ועדת המשנה לעניין שירותי בריאות בצפון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בפרק ה', סעיף 44 (הוראות לעניין פרישה משירות קבע ופנסיית גישור) ובפרק ה', סעיפים 45-56 (יישום המלצת ועדת גורן) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת העלייה, הקליטה והתפוצות לדיון בהצעת חוק לתיקון פקודת רופאי השיניים (מס' 6) (פטור מבחינות)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/10/2015

    ועדת המשנה לטיפול בצעירים וצעירות חסרי בית

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/10/2015

    ועדת המשנה לעניין מעמד האזרח הוותיק

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/06/2015

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/01/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניין תוכנית "מעגלי תעסוקה" של משרד הכלכלה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-06/01/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לעניין: הפנסיה בקיבוץ המתחדש

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-24/12/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 24/12/2013

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/02/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חברת ועדה

קוד המקור של הנתונים