קארין אלהרר

קארין אלהרר

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-02/07/2018

    ועדה משותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצ"ח הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (תיקון-שינוי חזקת הגיל הרך), התשע"ח-2018 (פ/5303/20)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/06/2017 עד 02/05/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החינוך, התרבות והספורט ולוועדה המיוחדת לזכויות הילד לדיון בהצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015 עד 30/04/2018

    הוועדה המיוחדת לזכויות הילד

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת לזכויות הילד ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מינוי ייצוג משפטי לקטין (תיקוני חקיקה), התשע"ח-2017

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/11/2017

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-03/06/2015 עד 24/10/2017

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/06/2015 עד 24/10/2017

    ועדת המשנה לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בין-לאומיים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/06/2015 עד 24/10/2017

    ועדת המשנה לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בין-לאומיים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-02/06/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-02/06/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-21/10/2013 עד 31/03/2015

    משותפת חו"ב וחוקה לאישור תקנות (סדרי הדין בוועדה לבחינת פטור מטעמי הכרה דתית והרכבה)

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת האתיקה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לשילוב ענף ההיי-טק בכלכלה ובהכנסות המדינה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-17/06/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חוקה-כספים) לחוק נכסים של נספי השואה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 31/03/2015

    ועדת הכלכלה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-14/10/2013 עד 19/05/2014

    ועדת הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 17/06/2013

    ועדת הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    יש עתיד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים