דורון אביטל

דורון אביטל

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-18/03/2011 עד 05/02/2013

    קדימה

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-24/07/2012 עד 05/02/2013

    משותפת חוקה וכספים על פי חוק ביטוח רכב מנועי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-03/08/2011 עד 05/02/2013

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים