יוליה שמאלוב ברקוביץ`

יוליה שמאלוב ברקוביץ`

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2009 עד 05/02/2013

    המדע והטכנולוגיה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/11/2011 עד 05/02/2013

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/11/2009 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לקשרי ישראל והקהילות היהודיות בעולם

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-18/10/2010 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לטיפול בקליטת עולים בפריפריה ובערים עתירות עולים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2009 עד 05/02/2013

    לפניות הציבור

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2009 עד 03/08/2011

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-02/07/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים