מנחם אליעזר מוזס

מנחם אליעזר מוזס

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-30/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת החוץ והביטחון לפי חוק השירות הלאומי-אזרחי, התשע"ד–2014

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2015

    ועדת המשנה לצער בעלי חיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת החינוך, התרבות והספורט לפי חוק הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/07/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהארכת תוקף חוק האזרחות והכניסה לישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/06/2015

    ועדת המשנה לענייני איו"ש

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015

    הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לבחינת מוכנות העורף

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לכוח אדם ולמשאב האנושי בצה”ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-23/06/2009 עד 05/02/2013

    לשירותי בנקאות למשקי בית ולעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-10/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה ליישום מדיניות המקרקעין החדשה במינהל מקרקעי ישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/12/2009 עד 05/02/2013

    משותפת ועדת החינוך והכספים להצ"ח תיקון פקודת מסי העירייה ומסי הממשלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-07/12/2009 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לגיבוש כללי אתיקה לחברי הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 14/02/2011

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 14/02/2011

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 09/02/2011

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 09/02/2011

    משותפת כלכלה וכנסת לדיון בהצ"ח לתיקון פקודת תעבורה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 09/02/2011

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בהצעת חוק רשות השידור

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-15/04/2015

    יהדות התורה

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 09/02/2011

    יהדות התורה

    יו"ר סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    החינוך

    סגן שר

  • הכנסת ה-18 מ-09/02/2011 עד 05/02/2013

    החינוך

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים