דני דנון

דני דנון

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-21/11/2011 עד 05/02/2013

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לקשרי ישראל והקהילות היהודיות בעולם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לקשרי ישראל והקהילות היהודיות בעולם

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/03/2010 עד 05/02/2013

    משותפת כספים וחוקה לדיון בהצ"ח התייעלות כלכלית ותקציב המדינה לשנים 2009 - 2010

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/06/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לתחבורה ציבורית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-23/06/2009 עד 05/02/2013

    לשירותי בנקאות למשקי בית ולעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-23/06/2009 עד 05/02/2013

    לשירותי בנקאות למשקי בית ולעסקים קטנים ובינוניים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-19/07/2010 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת חו"ב-חוקה לנושא פטור מטעמי הכרה דתית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-03/02/2010 עד 05/02/2013

    לעניין תרומות מגופים בחו"ל לגופים ישראליים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2010 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לתקשורת ושידורים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 05/02/2013

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/06/2009 עד 05/02/2013

    ו.משותפת של ועדת החו"ב וועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/11/2009 עד 05/02/2013

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-18/10/2010 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לטיפול בקליטת עולים בפריפריה ובערים עתירות עולים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 05/02/2013

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בהצעת חוק רשות השידור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 05/02/2013

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-08/11/2010 עד 05/02/2013

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 05/02/2013

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-19/10/2009 עד 09/11/2011

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 20/12/2010

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 08/11/2010

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 08/11/2010

    לזכויות הילד

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 11/05/2009

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 27/08/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015 עד 27/08/2015

    המדע והטכנולוגיה

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 16/07/2014

    הביטחון

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים