יריב לוין

יריב לוין

תפקידים

  • הכנסת ה19 מ09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה18 מ24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה20 מ31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה19 מ05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה19 מ02/06/2014 עד 01/01/2015

    ועדת הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה18 מ23/02/2011 עד 05/02/2013

    לענייני ביקורת המדינה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חוקה - כנסת) להצעות חוק יסוד: משאל עם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ04/11/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (חוקה - כנסת) להצעות חוק יסוד: משאל עם

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה19 מ02/06/2014 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (כנסת-כספים) לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ01/01/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה18 מ09/02/2010 עד 05/02/2013

    ועדת האתיקה - יישום נוהל טיסות חה"כ במחלקת עסקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה19 מ21/10/2013 עד 31/03/2015

    משותפת חו"ב וחוקה לאישור תקנות (סדרי הדין בוועדה לבחינת פטור מטעמי הכרה דתית והרכבה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ21/10/2013 עד 31/03/2015

    משותפת חו"ב וחוקה לאישור תקנות (סדרי הדין בוועדה לבחינת פטור מטעמי הכרה דתית והרכבה)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה19 מ21/05/2013 עד 04/11/2013

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ02/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת להצ"ח סדרי השלטון והמשפט (משאל עם)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ22/07/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת להצ"ח סדרי השלטון והמשפט (משאל עם)

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה18 מ30/11/2010 עד 05/02/2013

    משותפת כלכלה וכנסת לדיון בהצ"ח לתיקון פקודת תעבורה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ21/02/2011 עד 05/02/2013

    משותפת עבודה-כנסת לדיון בהצ"ח שיוויון הזדמנויות בעבודה (תיקון-נציג אוכלוסיה ערבית בוועדה מייעצת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ11/05/2009 עד 19/10/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ04/05/2009 עד 05/02/2013

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ02/06/2009 עד 07/12/2009

    ועדה משותפת בהתאם לחוק נכסים של נספי השואה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ13/02/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ08/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של ועדת הכנסת וועדת הכספים לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ08/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של ועדת הכנסת וועדת הכספים לתקציב הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה18 מ23/02/2011 עד 05/02/2013

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ09/11/2011 עד 21/11/2011

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ03/08/2009 עד 05/02/2013

    הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה18 מ07/12/2009 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לגיבוש כללי אתיקה לחברי הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ31/03/2015 עד 18/05/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ14/05/2015

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה20 מ14/05/2015 עד 25/05/2015

    לביטחון הפנים

    שר

  • הכנסת ה20 מ14/05/2015

    האחראי על תיאום בין הממשלה לבין הכנסת

    שר

קוד המקור של הנתונים