לאון ליטינצקי

לאון ליטינצקי

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-10/11/2015 עד 31/03/2015

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/11/2014 עד 31/03/2015

    ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/11/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים