שלמה (נגוסה) מולה

שלמה (נגוסה) מולה

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-02/09/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת להצ"ח סדרי השלטון והמשפט (משאל עם)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה למאבק בסחר בנשים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-19/07/2010 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת חו"ב-חוקה לנושא פטור מטעמי הכרה דתית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-13/05/2009 עד 05/02/2013

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-23/06/2009 עד 05/02/2013

    לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2010 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לגיבוש כללי אתיקה לחברי הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-07/12/2010 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של ועדת הכנסת וועדת הכספים לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-03/02/2010 עד 05/02/2013

    לעניין תרומות מגופים בחו"ל לגופים ישראליים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/03/2012 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וקידום מעמד האישה לחוק זכויות הדייר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2010 עד 03/12/2012

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 03/08/2011

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 01/08/2009

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-12/05/2009 עד 20/07/2009

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/03/2009 עד 04/05/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-18/02/2008 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-18/02/2008 עד 24/02/2009

    ועדה משותפת - כנסת וחוקה להצ"ח סדרי השלטון והמשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-18/02/2008 עד 24/02/2009

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-18/02/2007 עד 24/02/2009

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    ו.חקירה פרלמנטרית- קליטתם בישראל של יוצאי אתיופיה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-18/02/2008 עד 24/02/2009

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/07/2008 עד 30/07/2008

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/06/2008 עד 22/07/2008

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/06/2008

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-10/02/2008 עד 24/02/2009

    קדימה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים