סעיד נפאע

סעיד נפאע

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-10/06/2009 עד 05/02/2013

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-08/05/2006 עד 24/02/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    בל"ד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-25/04/2006 עד 24/02/2009

    בל"ד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים