רוברט אילטוב

רוברט אילטוב

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/02/2014

    הליכוד ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-10/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצ"ח משק החשמל (תיקון מס' 16 והוראת שעה) (רפורמה במשק החשמל), התשע"ח-2018 (מ/1244)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/07/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצ"ח השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 8) (תיקון), התשע"ח-2018 (מ/1237)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/06/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת החוקה להצ"ח יסוד: הממשלה (תיקון מס' 5) (סמכויות לעניין פתיחה במלחמה או נקיטת פעולה צבאית משמעותית) (מ/1184) הצ"ח הממשלה (תיקון מס' 12) (אצילת סמכות לוועדת השרים לענייני ביטחון לאומי), התשע"ח-2018 (מ/1184

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/01/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לפי סעיפים 10(א) ו-67ו(א) לחוק שירות הקבע בצה"ל (גמלאות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-28/12/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק התקשורת (בזק ושידורים תיקון - אסדרת ערוצים יעודיים), התשע"ח-2017 (פ/4143/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20) (מבוטלת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/07/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי (פ/1989/20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-05/07/2017

    ועדת החקירה הפרלמנטרית להתנהלות המערכת הפיננסית בהסדרי אשראי ללווים עסקיים גדולים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת המדע והטכנולוגיה לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא: אבטחת מאגרי מידע ממשלתיים ואופן השימוש בהם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-04/05/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מספר 8)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-25/04/2017

    הוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הכנסת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי הישראלי (תיקון מס' 7)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-06/12/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעת חוק הסדרת ההתיישבות ביהודה והשומרון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/11/2016

    הועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדת החוץ והביטחון לדיון בהצעות חוק ההסדרה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בפרק ה', סעיף 44 (הוראות לעניין פרישה משירות קבע ופנסיית גישור) ובפרק ה', סעיפים 45-56 (יישום המלצת ועדת גורן) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2016 עד 15/06/2016

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/05/2016 עד 08/06/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוקה, חוק ומשפט ולוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח פינוי ובינוי (פיצויים) (תיקון מס' 4) (פינוי בשל סירוב בלתי סביר) מ/1023

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-23/05/2016 עד 08/06/2016

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות חוק הבאות:הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים (הוראת שעה) (פ/5388),עבודת נשים-תקופת הלידה וההורות(השתתפות בעלות מעון יום ו-הסטודנטיות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/05/2016

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-17/02/2016

    הוועדה המשותפת לוועדה המיוחדת ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק התקנים (תיקון - מעבדה מוסמכת לאישור ייבוא טובין) ובפרק י"ג (תקינה) בהצעת חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-21/07/2015 עד 12/07/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת הפנים והגנת הסביבה לדיון בהארכת תוקף חוק האזרחות והכניסה לישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-14/07/2015 עד 21/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעות חוק הבאות:הפיקוח על שירותים פיננסיים מוסדרים (הוראת שעה) (פ/5388),עבודת נשים-תקופת הלידה וההורות(השתתפות בעלות מעון יום ו-הסטודנטיות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-13/07/2015 עד 21/09/2016

    הוועדה המיוחדת ליישום הנגשת המידע הממשלתי ועקרונות שקיפותו לציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/06/2015 עד 17/06/2015

    ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-11/05/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק-יסוד: הממשלה (תיקון מס' 3 והוראת שעה לכנסת ה-20)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 08/06/2016

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-15/03/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת הפנים והגנת הסביבה ולוועדת הכלכלה לדיון בהצעת חוק המים (תיקון מס' 27)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-08/12/2014 עד 31/03/2015

    משותפת כלכלה חינוך לחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-03/12/2014 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-02/07/2014 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לנושא הספקת גז טבעי לתעשייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/01/2014 עד 03/11/2014

    ועדת המשנה למאבק בהון השחור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-20/11/2013 עד 31/03/2015

    ו.משותפת (כלכלה - כספים) לקידום התחרות בענף המזון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-04/11/2013 עד 03/11/2014

    ועדת המשנה לקידום זכויות האוכלוסיה הדרוזית והצ'רקסית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-31/07/2013 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לביטוח

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-24/06/2013 עד 24/06/2013

    ועדת המשנה לעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/05/2013 עד 10/11/2014

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-22/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדה משותפת (פנים-כלכלה) לפי חוק הליכי תכנון ובנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-10/04/2013 עד 03/11/2014

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 10/11/2014

    ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 27/02/2013

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-28/06/2011 עד 05/02/2013

    הצוות לבחינת מכלול נושא תנאי עבודת חברי הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בהצעת חוק רשות השידור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2010 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לתקשורת ושידורים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-28/07/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה ולעלייה להצ"ח העברה ללא תשלום של שידורי ערוץ ייעודי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לקידום ולסיוע לתעשיות עתירות ידע

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה למניעת סגירתו של מפעל פניציה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/08/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לקידום התחרות בענף הסלולר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/03/2007 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-01/08/2006 עד 20/03/2007

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/07/2006 עד 24/02/2009

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 07/03/2007

    העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 07/05/2007

    משותפת חו"ב וחוקה לעניין ההכרזה על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכלכלה וכספים-ט"ז-שונות-71-72-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 31/05/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-15/04/2015

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-17 מ-06/03/2007 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-31/07/2016

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

  • הכנסת ה-19 מ-24/06/2013 עד 03/11/2014

    ועדת המשנה לעסקים קטנים ובינוניים

  • הכנסת ה-18 מ-17/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לקידום ולסיוע לתעשיות עתירות ידע

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה למניעת סגירתו של מפעל פניציה

  • הכנסת ה-17 מ-24/11/2008 עד 24/02/2009

    הכלכלה

קוד המקור של הנתונים