אריאל אטיאס

אריאל אטיאס

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 22/06/2014

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/05/2014 עד 22/06/2014

    הוועדה המיוחדת למעקב אחר יישום הוראות בחוק שירות ביטחון וחוק שירות לאומי-אזרחי

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 22/06/2014

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    הבינוי והשיכון

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    הבינוי והשיכון

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    התקשורת

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    התקשורת

    שר

קוד המקור של הנתונים