סטס מיסז`ניקוב

סטס מיסז`ניקוב

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-09/01/2006 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לענין העסקים הקטנים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/03/2009 עד 31/03/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-10/07/2006 עד 24/02/2009

    לבחינת בעיות העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכספים ופנים-פרק י"ג-דתות-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת - חוץ וביטחון וכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-09/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת המשנה לענין העסקים הקטנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2006 עד 24/02/2009

    ועדת המשנה לנושא תעשייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים וזכויות הילד לנושא העוני וקצבת ילדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 24/02/2009

    ו.משותפת כספים ועבודה - הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/11/2008 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/07/2008 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 23/07/2008

    ו.משותפת כספים ועבודה - הגנה על עובדים בשעת חירום

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/12/2007 עד 23/07/2008

    משותפת כספים-עבודה לדיון בפרק י"ט נושא עובדים זרים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/04/2008 עד 23/07/2008

    משותפת כספים-כלכלה - סיוע לעסקים קטנים ובינוניים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-21/03/2007 עד 23/07/2007

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/04/2006 עד 21/03/2007

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    התיירות

    שר

קוד המקור של הנתונים