אלכס מילר

אלכס מילר

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-18/11/2014 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לקידום זכויות האוכלוסיה הדרוזית והצ'רקסית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-03/11/2014 עד 31/03/2015

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-18/11/2014 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-18/11/2014 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה לעסקים קטנים ובינוניים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-18/11/2014 עד 31/03/2015

    ועדת המשנה למאבק בהון השחור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-03/11/2014 עד 31/03/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 05/02/2013

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/06/2011 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת (חינוך+מעמד האישה) לדיון בהצעות חוק בנושא זכויות הסטודנט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/11/2009 עד 05/02/2013

    ו.משותפת פנים - חינוך לנושא הפיקוח על מערך ההסעות לילדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-11/01/2010 עד 05/02/2013

    משותפת של ועדת החינוך והכספים לנושא הפרטת המכינות הקדם-אקדמאיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בהצעת חוק רשות השידור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/07/2010 עד 05/02/2013

    ו.משותפת חינוך-עליה להצ"ח הרשות לשימור מורשת ישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/06/2011 עד 13/06/2012

    ועדה משותפת (חינוך+מעמד האישה) לדיון בהצעות חוק בנושא זכויות הסטודנט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-08/11/2010 עד 12/06/2012

    החינוך, התרבות והספורט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-08/06/2009 עד 07/12/2010

    ועדה משותפת של ועדת הכנסת וועדת הכספים לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/03/2009 עד 10/11/2010

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2009 עד 10/11/2010

    ועדת המשנה לעסקים קטנים ובינוניים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/10/2009 עד 10/11/2010

    ועדת משנה לפנסיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2009 עד 20/07/2009

    ועדת המשנה לעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה וחינוך לעניין חוק הרשות השנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לחינוך וכספים-פרק ט"ז-שונות-59-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לנושא תפיסת המיגון בהערכות לרעידות אדמה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/02/2007 עד 24/02/2009

    משותפת מדע-פנים לנושא היערכות לרעידת אדמה בישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת - הוועדה לביקורת המדינה וועדת המדע בנושא פרוייקט המרכב"ה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-09/01/2007 עד 24/02/2009

    משותפת עבודה-מדע לדיון בהצ"ח ניסויים רפואיים בבני אדם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-29/01/2008 עד 24/02/2009

    משותפת חינוך ופנים לדין רציפות-חוק מוזיאון הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לנושא קידום מו"פ של מקורות אנרגיה חלופיים ויישומם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לנושא קידום מו"פ של מקורות אנרגיה חלופיים ויישומם

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/10/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה ומדע להצ"ח - הגבלת הפצת פרסומות ברשתות תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2006 עד 24/02/2009

    משותפת-חינוך וכספים-פרק י"ב ס' 70,69 מחוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-21/03/2006 עד 03/02/2008

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2006 עד 30/01/2007

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 30/05/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-06/08/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים