ישראל חסון

ישראל חסון

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/12/2014

    קדימה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ישראל ביתנו

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 18/12/2014

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 18/12/2014

    ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 18/12/2014

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-03/12/2012 עד 05/02/2013

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/01/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה למאבק בתאונות הדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/07/2010 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לתקשורת ושידורים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/11/2009 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת של כלכלה וחוקה לחוק נתוני אשראי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/06/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו התש"ן-1990

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-29/06/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה ולחינוך לפרק י"ד: רשות השידור בהצ"ח ההתייעלות הכלכלית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לבטיחות בדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/06/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה למעקב אחר יישום הרפורמה בעמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לחוקה וחו"ב לעניין חוק האזנת סתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/11/2008

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-18/08/2008 עד 24/11/2008

    הכלכלה

קוד המקור של הנתונים