עוזי לנדאו

עוזי לנדאו

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ישראל ביתנו

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-16/05/2005 עד 17/04/2006

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-06/04/2005 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 07/03/2001

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-15/07/1998 עד 07/06/1999

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 07/06/1989

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-15/10/2013 עד 31/03/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-17/01/2012 עד 05/02/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 17/01/2012

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 28/10/2004

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 27/02/2003

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-20/07/1999 עד 07/03/2001

    לענייני ביקורת המדינה

  • הכנסת ה-14 מ-08/07/1996 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

קוד המקור של הנתונים