ג`מאל זחאלקה

ג`מאל זחאלקה

תפקידים

  • הכנסת ה17 מ17/04/2006 עד 24/02/2009

    בל"ד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה18 מ24/02/2009 עד 05/02/2013

    בל"ד

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה19 מ05/02/2013 עד 31/03/2015

    בל"ד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה20 מ31/03/2015

    הרשימה המשותפת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה17 מ17/04/2006 עד 24/02/2009

    בל"ד

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה18 מ24/02/2009 עד 05/02/2013

    בל"ד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה16 מ17/02/2003 עד 17/04/2006

    בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה17 מ17/04/2006 עד 24/02/2009

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה17 מ19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה וחינוך לעניין חוק הרשות השנייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה16 מ09/06/2003 עד 17/04/2006

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה16 מ25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה16 מ05/03/2003 עד 17/04/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה16 מ05/03/2003 עד 09/06/2003

    לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה16 מ08/03/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה וחינוך לדיון בהלס"י - פרוייקט יניב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה16 מ17/02/2003 עד 17/04/2006

    לאינטרנט וטכנולוגיית המידע

    חבר ועדה

  • הכנסת ה16 מ29/06/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - עבודה ומדע לדיון בהצ"ל - בחירת מין הילוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה17 מ15/05/2006 עד 24/02/2009

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה17 מ05/06/2006 עד 24/02/2009

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה17 מ07/05/2007 עד 24/02/2009

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ05/05/2009 עד 05/02/2013

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ09/06/2009 עד 23/06/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה17 מ03/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת חינוך-כספים לדיון בפרק י"ט סעיפים - 128-130

    חבר ועדה

  • הכנסת ה17 מ19/12/2007 עד 24/02/2009

    ועדה מיוחדת לבדיקת הערכות ומוכנות לרעידות אדמה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה17 מ29/01/2008 עד 24/02/2009

    משותפת חינוך ופנים לדין רציפות-חוק מוזיאון הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה18 מ09/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדה מיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה17 מ28/01/2008 עד 24/02/2009

    משותפת מדע - חינוך לבחינת יישום חוק צער בעלי חיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה19 מ19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    משקיף ועדה

  • הכנסת ה20 מ31/03/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ01/06/2015

    הוועדה לקידום מעמד האישה ולשוויון מגדרי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ01/06/2015 עד 06/03/2017

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ26/10/2015

    ועדת המשנה לעניין הרפורמה בבריאות הנפש

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ26/10/2015

    ועדת המשנה לעניין מעמד האזרח הוותיק

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ30/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת העלייה, הקליטה והתפוצות לדיון בהצעת חוק לתיקון פקודת רופאי השיניים (מס' 6) (פטור מבחינות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ02/08/2016 עד 26/06/2017

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ07/02/2017

    הוועדה המיוחדת לפרשת היעלמותם של ילדי תימן, מזרח והבלקן

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ26/06/2017

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה20 מ17/01/2018

    ועדת הכלכלה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים