ישראל אייכלר

ישראל אייכלר

ועדות

  • הכנסת ה-20 מ-07/02/2018

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בהצעה לסדר היום בנושא: "תעסוקת ערבים ושוויון חברתי"

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/03/2017

    ועדת המשנה לעניין בטיחות בעבודה בענף הבנין

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-07/02/2017

    הוועדה המיוחדת לפרשת היעלמותם של ילדי תימן, מזרח והבלקן

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-09/11/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת החוץ והביטחון ולוועדת העבודה, הרווחה והבריאות לדיון בפרק ה', סעיף 44 (הוראות לעניין פרישה משירות קבע ופנסיית גישור) ובפרק ה', סעיפים 45-56 (יישום המלצת ועדת גורן) בהצעת חוק ההתייעלות הכלכלית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016

    הוועדה המשותפת לוועדת הכנסת ולוועדת החוקה, חוק ומשפט לדיון בהצעת חוק מימון מפלגות (תיקון – הגדרת גוף פעיל בבחירות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-18/04/2016

    ועדת המשנה לעניין ציר עוקף חוסן

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-01/02/2016

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעה לסדר-היום בנושא קשיים ברפורמה בשירות המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-30/12/2015

    הוועדה המשותפת לוועדת העבודה, הרווחה והבריאות ולוועדת העלייה, הקליטה והתפוצות לדיון בהצעת חוק לתיקון פקודת רופאי השיניים (מס' 6) (פטור מבחינות)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-26/10/2015

    ועדת המשנה לעניין מעמד האזרח הוותיק

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-27/07/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי (תיקון), התשע"ה–2015

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-29/06/2015

    הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-24/06/2015

    הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-08/06/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-19/05/2015

    הוועדה המסדרת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-06/05/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ועדת משנה לטיפול באתר קבר הרשב"י והילולת ל"ג בעומר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-07/07/2014 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצעת חוק השידור הציבורי

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה לבחינת מוכנות העורף

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    ועדת המשנה ליחסי חוץ והסברה

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/06/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לתחבורה ציבורית

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/06/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לתחבורה ציבורית

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-14/02/2011 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בהצעת חוק רשות השידור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/07/2012 עד 05/02/2013

    משותפת חינוך ופנים לנושא שמירת זכויות אזרחי ישראל בשטחי איי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-14/02/2011 עד 05/02/2013

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-21/02/2011 עד 05/02/2013

    משותפת עבודה-כנסת לדיון בהצ"ח שיוויון הזדמנויות בעבודה (תיקון-נציג אוכלוסיה ערבית בוועדה מייעצת)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/09/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לפיתוח הנגב והגליל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-14/02/2011 עד 05/02/2013

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-15/02/2011 עד 05/02/2013

    משותפת כלכלה וכנסת לדיון בהצ"ח לתיקון פקודת תעבורה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-14/02/2011 עד 05/02/2013

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-24/03/2003 עד 23/02/2005

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 23/02/2005

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 23/02/2005

    המיוחדת לפניות הציבור

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-06/02/2011 עד 05/02/2013

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-13/01/2005 עד 23/02/2005

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 13/01/2005

    יהדות התורה המאוחדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים