משה כחלון

משה כחלון

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכלכלה וכספים-ט"ז-שונות-71-72-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה וחינוך לעניין חוק הרשות השנייה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/08/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לקידום התחרות בענף הסלולר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/10/2007 עד 24/02/2009

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-04/07/2007 עד 24/02/2009

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2007 עד 24/02/2009

    ועדה מיוחדת לבדיקת הערכות ומוכנות לרעידות אדמה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2007 עד 24/02/2009

    ועדה מיוחדת לבדיקת הערכות ומוכנות לרעידות אדמה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה-חוקה לחוק שירות נתוני אשראי, התשס"ב-2002

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-29/01/2008 עד 24/02/2009

    משותפת חינוך ופנים לדין רציפות-חוק מוזיאון הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/10/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה ומדע להצ"ח - הגבלת הפצת פרסומות ברשתות תקשורת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לענין הצ"ח העיריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-עבודה לדיון בפרק י"ט נושא עובדים זרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/04/2008 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-כלכלה - סיוע לעסקים קטנים ובינוניים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת חקירה פרלמנטרית בנושא אתר הרשב"י במירון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ו. משנה לבדיקת הטענות על מדיניות של החמרה כלפי גברים בטיפול בתלונות של נשים על אלימות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/06/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה למעקב אחר יישום הרפורמה בעמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/06/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה למעקב אחר יישום הרפורמה בעמלות הבנקים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/11/2007 עד 20/11/2007

    משותפת עבודה-מדע לדיון בהצ"ח ניסויים רפואיים בבני אדם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-04/07/2007 עד 24/10/2007

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 02/07/2007

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-03/06/2003 עד 17/04/2006

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-24/03/2004 עד 17/04/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניני פיתוח תעשיה, בינוי שיכון ותיירות במגזר הערב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניני פיתוח תעשיה, בינוי שיכון ותיירות במגזר הערב

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-04/01/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת לדיון בהצ"ח שעניינן אנטנות סלולריות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - כספים וכלכלה לדיון בפרק ט' - תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין תקינות מערכות הלייזר של המשטרה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין תקינות מערכות הלייזר של המשטרה

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 29/01/2016

    כולנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-02/08/2016 עד 22/01/2017

    הכלכלה והתעשייה

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/05/2016 עד 01/08/2016

    להגנת הסביבה

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    האוצר

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    התקשורת

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    התקשורת

    שר

קוד המקור של הנתונים