גדעון סער

גדעון סער

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 05/11/2014

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-30/07/2008 עד 24/02/2009

    משותפת כלכלה-חוקה לחוק שירות נתוני אשראי, התשס"ב-2002

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/01/2008 עד 24/02/2009

    ועדה משותפת - כנסת וחוקה להצ"ח סדרי השלטון והמשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-07/02/2007 עד 24/02/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/06/2006 עד 24/02/2009

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת - כנסת וכספים לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 07/06/2006

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא: גילויי השחיתות בממשל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-16/05/2005 עד 20/06/2005

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/01/2005 עד 17/04/2006

    ועדת משנה למאבק בסחר בנשים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-03/12/2003 עד 17/04/2006

    לנושא הופעת נושאי משרה ציבורית בפני ועדות הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 20/06/2005

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 15/11/2004

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/03/2003 עד 17/04/2006

    משנה בנושא הסחר בנשים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    לקידום מעמד האישה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לעניין הכרזה על שעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתיקונים בחוקי הבחירות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת - חוקה וכספים לעניין תקנות המסים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לבדיקת משך ההליך המשפטי

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 04/11/2014

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    שר

יו"ר סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 11/03/2008

    לקידום מעמד האישה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לתיקונים בחוקי הבחירות

קוד המקור של הנתונים