רוחמה אברהם בלילא

רוחמה אברהם בלילא

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-03/08/2011 עד 05/02/2013

    הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/11/2009 עד 05/02/2013

    החוקה, חוק ומשפט

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/03/2010 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 03/12/2012

    הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-20/07/2009 עד 03/08/2011

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-07/12/2009 עד 24/02/2010

    ועדת המשנה לגיבוש כללי אתיקה לחברי הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 19/11/2007

    משותפת - כנסת וכספים לתקציב הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 25/07/2007

    הכנסת

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 04/07/2007

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/05/2006 עד 04/07/2007

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 19/07/2006

    המיוחדת לפניות הציבור

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה לעניינים חסויים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/01/2003 עד 17/04/2006

    ועדת המשנה לעניין חוק יישום תכנית ההתנתקות, התשס"ה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת לכספים ופנים לדיון בפרק ה' - רשויות מקומיות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת - חוקה וכספים לעניין תקנות המסים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-11/03/2003 עד 16/05/2005

    הכלכלה

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-16/01/2006 עד 17/04/2006

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/11/2005 עד 16/01/2006

    אחריות לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/11/2005

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    התיירות

    שרה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    ראש הממשלה

    שרה

  • הכנסת ה-17 מ-04/07/2007 עד 24/02/2009

    ראש הממשלה

    שרה

  • הכנסת ה-17 מ-14/07/2008 עד 24/02/2009

    התיירות

    שרה

  • הכנסת ה-16 מ-27/11/2005 עד 17/04/2006

    הפנים

    סגנית שר

  • הכנסת ה-16 מ-30/03/2005 עד 23/11/2005

    הפנים

    סגנית שר

קוד המקור של הנתונים