שאול מופז

שאול מופז

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    ועדת החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    משותפת של חוקה - חו"ב לדיון בהצ"ח האזנת סתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-01/12/2010 עד 16/05/2012

    החוץ והביטחון

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    קדימה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    קדימה

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-08/05/2012 עד 19/07/2012

    ראש הממשלה

    משנה לראש הממשלה

  • הכנסת ה-18 מ-08/05/2012 עד 19/07/2012

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    ראש הממשלה

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-04/05/2006 עד 24/02/2009

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 04/05/2006

    הביטחון

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-04/11/2002 עד 27/02/2003

    הביטחון

    שר

קוד המקור של הנתונים