אורית נוקד

אורית נוקד

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-16/04/2006 עד 24/02/2009

    הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכלכלה וכספים-ט"ז-שונות-71-72-חוק ההסדרים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    החינוך התרבות והספורט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות ראש ממשלה מכהן ורעייתו

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/06/2006 עד 24/02/2009

    ועדת המשנה למאבק בסחר בנשים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת - חוץ וביטחון וכספים לתקציב הביטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות הילד

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת פנים וכספים - אלימות אזרחים כלפי ראשי רשויות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-08/01/2008 עד 24/02/2009

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/04/2008 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-כלכלה - סיוע לעסקים קטנים ובינוניים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 31/12/2007

    משותפת - כנסת וכספים לתקציב הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/11/2003 עד 17/04/2006

    הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 17/04/2006

    לקידום מעמד האישה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/03/2003 עד 17/04/2006

    משנה בנושא הסחר בנשים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/11/2003 עד 17/04/2006

    הכנסת

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 26/01/2005

    הכספים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-21/08/2002 עד 17/02/2003

    הכספים

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-17/01/2011 עד 05/02/2013

    העצמאות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 17/01/2011

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-11/08/2002 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    החקלאות ופיתוח הכפר

    שרה

  • הכנסת ה-18 מ-20/01/2011 עד 05/02/2013

    החקלאות ופיתוח הכפר

    שרה

  • הכנסת ה-18 מ-01/04/2009 עד 20/01/2011

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    סגנית שר

  • הכנסת ה-16 מ-11/01/2005 עד 23/11/2005

    המשנה לראש הממשלה

    סגנית שר

קוד המקור של הנתונים