יובל שטייניץ

יובל שטייניץ

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2006 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 27/11/2007

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 15/11/2006

    משותפת - חוץ וביטחון וכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 22/08/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    למודיעין ולשירותים חשאיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    למודיעין ולשירותים חשאיים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/03/2001 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-09/05/2001 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני מחקר ופיתוח טכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-17/07/2002 עד 30/10/2002

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    לנושאים אסטרטגיים

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    המודיעין

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    האנרגיה

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    לנושאים אסטרטגיים

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    המודיעין

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 18/03/2013

    האוצר

    שר

קוד המקור של הנתונים