ישראל כץ

ישראל כץ

סיעות

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-09/07/2014 עד 31/03/2015

    הליכוד

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 09/07/2014

    הליכוד ביתנו

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    הליכוד

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ליכוד

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    הליכוד

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-04/03/1999 עד 07/06/1999

    הליכוד

  • הכנסת ה-14 מ-23/02/1999 עד 04/03/1999

    הליכוד צומת

  • הכנסת ה-14 מ-18/11/1998 עד 23/02/1999

    הליכוד-גשר-צומת

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2006 עד 24/02/2009

    משותפת-חינוך וכספים-פרק י"ב ס' 70,69 מחוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים ועבודה לדיון בהצ"ח הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת פנים וכספים - אלימות אזרחים כלפי ראשי רשויות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-11/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים וזכויות הילד לנושא העוני וקצבת ילדים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 24/02/2009

    לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכספים ופנים-פרק י"ג-דתות-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/04/2006 עד 07/03/2007

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-03/07/2002 עד 17/02/2003

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-09/05/2001 עד 03/07/2002

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-07/12/1998 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-14/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-20 מ-31/03/2015 עד 14/05/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-18/03/2013 עד 31/03/2015

    שר

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-25/01/2012 עד 05/02/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 25/01/2012

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-27/02/2003 עד 15/01/2006

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 13/06/2001

    הכספים

קוד המקור של הנתונים