אברהם שריר

אברהם שריר

תפקידים

  • הכנסת ה12 מ18/06/1990 עד 13/07/1992

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה12 מ23/01/1989 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ15/03/1990 עד 17/06/1990

    המפלגה הליברלית החדשה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה12 מ21/11/1988 עד 14/03/1990

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה11 מ20/10/1986 עד 22/12/1988

    המשפטים

    שר

  • הכנסת ה11 מ13/09/1984 עד 22/12/1988

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה11 מ13/08/1984 עד 20/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה10 מ05/08/1981 עד 13/08/1984

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה10 מ20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה9 מ13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה9 מ28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים