אליהו שפייזר

אליהו שפייזר

תפקידים

  • הכנסת ה11 מ13/08/1984 עד 20/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה11 מ24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה11 מ24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה10 מ20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה9 מ13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה9 מ28/06/1977 עד 20/07/1981

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים