אלימלך שמעון רימלט

אלימלך שמעון רימלט

תפקידים

  • הכנסת ה8 מ21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה8 מ30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה7 מ17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה7 מ06/08/1970 עד 21/01/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה7 מ06/08/1970 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה7 מ06/08/1970 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה7 מ15/12/1969 עד 06/08/1970

    הדואר

    שר

  • הכנסת ה6 מ22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה4 מ30/11/1959 עד 04/09/1961

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה4 מ01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה4 מ01/12/1959 עד 04/09/1961

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה4 מ01/12/1959 עד 04/09/1961

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה3 מ15/08/1955 עד 30/11/1959

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה3 מ17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה3 מ17/08/1955 עד 20/11/1959

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה2 מ20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה2 מ18/09/1951 עד 15/08/1955

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים