אליעזר קולס

אליעזר קולס

תפקידים

  • הכנסת ה11 מ13/08/1984 עד 21/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה11 מ13/08/1984 עד 20/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה11 מ24/09/1984 עד 19/11/1988

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה11 מ20/07/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה11 מ20/07/1984 עד 19/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה10 מ20/07/1981 עד 13/08/1984

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ20/07/1981 עד 13/08/1984

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

קוד המקור של הנתונים