אליאס נח`לה

אליאס נח`לה

תפקידים

  • הכנסת ה7 מ17/11/1969 עד 21/01/1974

    סיעת האחווה הערבית היהודית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה7 מ19/11/1969 עד 21/01/1974

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה6 מ22/11/1965 עד 17/11/1969

    הקידמה והפיתוח

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    הקידמה והפיתוח

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה4 מ30/11/1959 עד 04/09/1961

    הקידמה והפיתוח

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה4 מ01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים