חיים אורון

חיים אורון

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 25/03/2011

    מרצ

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    מרצ

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    מרצ-יחד והבחירה הדמוקרטית

  • הכנסת ה-16 מ-15/06/2004 עד 27/07/2005

    יחד (ישראל חברתית דמוקרטית) והבחירה הדמוקרטית

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 15/06/2004

    מרצ

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 25/02/2000

    מרצ

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מרצ

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-09/03/1992 עד 13/07/1992

    מרצ

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 09/03/1992

    מפלגת הפועלים המאוחדת

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-25/10/2010 עד 25/03/2011

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-13/10/2010 עד 25/03/2011

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-23/06/2010 עד 13/10/2010

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/03/2010 עד 25/03/2011

    משותפת כספים וחוקה לדיון בהצ"ח התייעלות כלכלית ותקציב המדינה לשנים 2009 - 2010

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/02/2010 עד 25/03/2011

    ועדת האתיקה - יישום נוהל טיסות חה"כ במחלקת עסקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/12/2009 עד 25/03/2011

    משותפת ועדת החינוך והכספים להצ"ח תיקון פקודת מסי העירייה ומסי הממשלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-14/12/2009 עד 23/06/2010

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-07/12/2009 עד 25/03/2011

    ועדת המשנה לגיבוש כללי אתיקה לחברי הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-17/11/2009 עד 25/03/2011

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/10/2009 עד 25/03/2011

    ועדת משנה לפנסיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-26/10/2009 עד 25/03/2011

    ועדת המשנה להצ"ח לתיקון פקודת הקרקעות (מ/237)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-13/10/2009 עד 14/12/2009

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/04/2009 עד 13/10/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-עבודה לדיון בפרק י"ט נושא עובדים זרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 24/02/2009

    ו.משותפת כספים ועבודה - הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2007 עד 24/02/2009

    בנושא בעיה בתשלומי פנסיה בגופים שונים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/03/2007 עד 24/02/2009

    בעניין שנת שמיטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-06/02/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לטיפול בנכי רדיפות הנאצים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 24/02/2009

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת - חוץ וביטחון וכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לחינוך וכספים-פרק ט"ז-שונות-59-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    לעניין מיגון יישובי עוטף עזה;מיגון מוסדות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות ראש ממשלה מכהן ורעייתו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/12/2005 עד 17/04/2006

    לפי סעיף 5 לחוק הכנסת לעניינים חסויים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת לכספים ופנים לדיון בפרק ה' - רשויות מקומיות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - כספים וכלכלה לדיון בפרק ט' - תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת כספים וחינוך לדיון בפרק י"ג - שונות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-18/01/2005 עד 17/04/2006

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/03/2003 עד 17/04/2006

    לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ועדת המשנה לתקציב שירותי הבריאות לתלמיד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/01/2003 עד 17/04/2006

    ועדת המשנה לעניין חוק יישום תכנית ההתנתקות, התשס"ה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-21/07/1998 עד 07/06/1999

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת לערוץ 2

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 04/08/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/02/1992 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 23/07/1991

    הכספים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 24/06/2000

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-07/12/2009 עד 25/03/2011

    ועדת המשנה לגיבוש כללי אתיקה לחברי הכנסת

  • הכנסת ה-17 מ-06/02/2007 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לטיפול בנכי רדיפות הנאצים

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 24/02/2009

    האתיקה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    לעניין מיגון יישובי עוטף עזה;מיגון מוסדות

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 17/06/1996

    האתיקה

קוד המקור של הנתונים