שלמה לורינץ

שלמה לורינץ

תפקידים

  • הכנסת ה10 מ20/07/1981 עד 13/08/1984

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה9 מ13/06/1977 עד 20/07/1981

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה9 מ28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה8 מ21/01/1974 עד 13/06/1977

    חזית דתית תורתית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה8 מ30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה7 מ17/11/1969 עד 21/01/1974

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה7 מ19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה7 מ19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה6 מ22/11/1965 עד 17/11/1969

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ02/11/1961 עד 26/06/1963

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה9 מ17/12/1959 עד 02/11/1961

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה4 מ30/11/1959 עד 04/09/1961

    חזית דתית תורתית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה4 מ01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה4 מ01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה3 מ15/08/1955 עד 30/11/1959

    חזית דתית תורתית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה2 מ20/08/1951 עד 15/08/1955

    עם התורה אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה2 מ18/09/1951 עד 15/08/1955

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים