מנחם כהן

מנחם כהן

תפקידים

  • הכנסת ה7 מ17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה7 מ19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה6 מ22/11/1965 עד 17/11/1969

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    השירותים הציבוריים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה4 מ30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה4 מ01/12/1959 עד 04/09/1961

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה1 מ19/05/1951 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים