גאולה כהן

גאולה כהן

תפקידים

  • הכנסת ה12 מ21/11/1988 עד 13/07/1992

    התחי-ה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה12 מ12/06/1991 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה12 מ25/06/1990 עד 31/10/1991

    המדע, התרבות והספורט

    סגנית שר

  • הכנסת ה12 מ01/02/1989 עד 20/03/1991

    החוץ והבטחון

    חברת ועדה

  • הכנסת ה12 מ24/01/1989 עד 11/07/1990

    הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה9 מ04/07/1977 עד 20/06/1989

    העליה והקליטה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה11 מ13/08/1984 עד 20/11/1988

    התחי-ה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה11 מ22/10/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה11 מ21/11/1984 עד 19/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חברת ועדה

  • הכנסת ה11 מ24/09/1984 עד 19/11/1988

    פירושים

    חברת ועדה

  • הכנסת ה10 מ20/07/1981 עד 13/08/1984

    התחי-ה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    העליה והקליטה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכנסת

    חברת ועדה

  • הכנסת ה9 מ20/11/1979 עד 20/07/1981

    התחיה-בנא"י

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה9 מ28/06/1977 עד 20/07/1981

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

  • הכנסת ה9 מ28/06/1977 עד 20/07/1981

    העליה והקליטה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה9 מ17/07/1979 עד 20/11/1979

    בנא"י

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה9 מ13/06/1977 עד 17/07/1979

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה8 מ21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה8 מ30/01/1974 עד 13/06/1977

    החינוך והתרבות

    חברת ועדה

קוד המקור של הנתונים