יעקב גיל (גילה)

יעקב גיל (גילה)

תפקידים

  • הכנסת ה11 מ22/03/1988 עד 09/12/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה11 מ15/03/1988 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה11 מ22/03/1988 עד 19/11/1988

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים