פנחס גולדשטיין

פנחס גולדשטיין

תפקידים

  • הכנסת ה12 מ20/11/1990 עד 13/07/1992

    החינוך

    סגן שר

  • הכנסת ה12 מ15/03/1990 עד 13/07/1992

    המפלגה הליברלית החדשה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה12 מ23/01/1989 עד 13/07/1992

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ24/01/1989 עד 08/06/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ24/01/1989 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ02/07/1990 עד 20/11/1990

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    סגן שר

  • הכנסת ה12 מ21/11/1988 עד 14/03/1990

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה11 מ13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה11 מ26/11/1985 עד 19/11/1988

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה11 מ22/10/1984 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה11 מ24/09/1984 עד 19/11/1988

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים