פרץ (פריץ) ברנשטיין

פרץ (פריץ) ברנשטיין

תפקידים

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה4 מ30/11/1959 עד 04/09/1961

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה3 מ15/08/1955 עד 30/11/1959

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה3 מ17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה2 מ20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה2 מ18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה2 מ26/01/1954 עד 29/06/1955

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה1 מ14/02/1949 עד 20/08/1951

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה1 מ29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה מ04/05/1948 עד 10/02/1949

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

  • הכנסת ה מ04/05/1948 עד 10/02/1949

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים