אהוד ברק

אהוד ברק

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-17/01/2011 עד 05/02/2013

    העצמאות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 17/01/2011

    העבודה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 09/03/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 18/03/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-31/03/2009 עד 05/02/2013

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 31/03/2009

    שר

  • הכנסת ה-17 מ-18/06/2007 עד 24/02/2009

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-17 מ-18/06/2007 עד 24/02/2009

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-16/01/2001 עד 07/03/2001

    מ"מ שר

  • הכנסת ה-15 מ-12/12/2000 עד 07/03/2001

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-15 מ-04/08/2000 עד 15/08/2000

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-12/07/2000 עד 15/08/2000

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2000 עד 15/08/2000

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2000 עד 15/08/2000

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2000 עד 15/08/2000

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2000 עד 15/08/2000

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/07/2000 עד 15/08/2000

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-24/06/2000 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-24/06/2000 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-24/06/2000 עד 07/03/2001

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-30/05/2000 עד 25/06/2000

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 07/03/2001

    סגן שר

  • הכנסת ה-15 מ-06/07/1999 עד 12/12/2000

    ראש הממשלה

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-18/07/1995 עד 22/11/1995

    שר

קוד המקור של הנתונים