משה אונא

משה אונא

תפקידים

  • הכנסת ה6 מ22/11/1965 עד 17/11/1969

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה6 מ23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה5 מ04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה4 מ30/11/1959 עד 04/09/1961

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה4 מ01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה3 מ15/08/1955 עד 30/11/1959

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה3 מ17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה3 מ17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה8 מ13/01/1958 עד 01/07/1958

    החינוך

    סגן שר

  • הכנסת ה3 מ22/03/1956 עד 31/12/1957

    החינוך

    סגן שר

  • הכנסת ה2 מ20/08/1951 עד 15/08/1955

    תורה ועבודה הפועל המזרחי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה2 מ18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה2 מ18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה2 מ18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה1 מ14/02/1949 עד 20/08/1951

    החזית הדתית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה מ04/05/1948 עד 10/02/1949

    המזרחי ודתיים בלתי מפלגתיים

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים