אלי בן-מנחם

אלי בן-מנחם

תפקידים

  • הכנסת ה16 מ23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה16 מ25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה16 מ11/01/2005 עד 23/11/2005

    הבינוי והשיכון

    סגן שר

  • הכנסת ה16 מ17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה16 מ10/03/2003 עד 04/11/2004

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה16 מ10/03/2003 עד 02/07/2003

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה15 מ15/05/2001 עד 17/02/2003

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה15 מ26/07/2000 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה15 מ26/03/2001 עד 02/11/2002

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    סגן שר

  • הכנסת ה15 מ24/11/1999 עד 03/07/2002

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה15 מ29/07/1999 עד 22/01/2002

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה15 מ07/06/1999 עד 15/05/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה15 מ24/11/1999 עד 06/11/2000

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה14 מ17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה14 מ04/02/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה14 מ22/07/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה14 מ22/07/1996 עד 22/12/1998

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה13 מ22/11/1995 עד 18/06/1996

    הבינוי והשיכון

    סגן שר

  • הכנסת ה13 מ13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה13 מ28/07/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה13 מ08/04/1993 עד 22/11/1995

    הבינוי והשיכון

    סגן שר

  • הכנסת ה13 מ04/08/1992 עד 08/04/1993

    ראש הממשלה

    סגן שר

  • הכנסת ה13 מ22/07/1992 עד 03/08/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה12 מ23/01/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ23/07/1991 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ23/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ23/01/1989 עד 18/03/1991

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ08/11/1989 עד 29/10/1990

    הכנסת

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים