אמנון כהן

אמנון כהן

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    ש"ס

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    ש"ס

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ש"ס

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    ש"ס

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-09/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-13/02/2013 עד 10/04/2013

    ועדת הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-26/07/2011 עד 05/02/2013

    הכספים

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-18/05/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לבטחון פנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/11/2010 עד 16/05/2011

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בהצעת חוק רשות השידור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-25/10/2010 עד 05/02/2013

    ועדת המשנה לעניינים חסויים לפי סעיף 5 לחוק הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-19/10/2010 עד 19/10/2010

    ועדת משנה לקידום תעסוקה ותעשייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/11/2009 עד 05/02/2013

    החוץ והביטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-28/07/2009 עד 05/02/2013

    משותפת לכלכלה ולעלייה להצ"ח העברה ללא תשלום של שידורי ערוץ ייעודי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-30/06/2009 עד 16/05/2011

    משותפת לכלכלה וחינוך לדיון בחוק הרשות השניה לטלויזיה ורדיו התש"ן-1990

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-10/06/2009 עד 05/02/2013

    ועדת משנה ליישום מדיניות המקרקעין החדשה במינהל מקרקעי ישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-02/06/2009 עד 05/02/2013

    ו.משותפת של ועדת החו"ב וועדת הכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/05/2009 עד 05/02/2013

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 05/02/2013

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 16/05/2011

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-09/03/2009 עד 26/07/2011

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-18/02/2009 עד 05/02/2013

    הפנים והגנת הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/07/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה לבטיחות בדרכים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/06/2008 עד 24/02/2009

    ועדת משנה למעקב אחר יישום הרפורמה בעמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-20/05/2008 עד 24/02/2009

    בנושא בעיה בתשלומי פנסיה בגופים שונים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-03/12/2007 עד 24/02/2009

    משותפת כספים-עבודה לדיון בפרק י"ט נושא עובדים זרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/11/2007 עד 24/02/2009

    לנושאים חריגים בתקנות מ"ה שווי השימוש ברכב

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/03/2007 עד 24/02/2009

    בעניין שיקום שווקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/03/2007 עד 24/02/2009

    בעניין שנת שמיטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-27/02/2007 עד 24/02/2009

    לעניין הקמת בית חולים באשדוד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-22/01/2007 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא עמלות הבנקים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/12/2006 עד 24/02/2009

    משותפת-חינוך וכספים-פרק י"ב ס' 70,69 מחוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-31/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת כספים ועבודה לדיון בהצ"ח הגנה על עובדים בשעת חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-19/07/2006 עד 24/02/2009

    משותפת פנים וכספים - אלימות אזרחים כלפי ראשי רשויות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-12/06/2006 עד 24/02/2009

    ועדת המשנה לנושא תעשייה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 24/02/2009

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת - כנסת וכספים לתקציב הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת - חוץ וביטחון וכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכספים ופנים-פרק י"ג-דתות-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    לזכויות ראש ממשלה מכהן ורעייתו

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-15/02/2005 עד 17/04/2006

    משותפת - כספים וכלכלה לדיון בפרק ט' - תקשורת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/01/2005 עד 17/04/2006

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/03/2003 עד 17/04/2006

    חקירה פרלמנטרית בנושא האלימות בספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/03/2003 עד 09/02/2005

    לנושא ביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 09/02/2005

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לענין תקינות מערכות הלייזר של המשטרה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    השבת זכויות סוציאליות לעולים ממדינות מוצאם

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    העליה, הקליטה והתפוצות

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-24/04/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה לענייני ביקורת המדינה

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    לביטחון, יחסי חוץ וקשרי מסחר בינלאומיים

  • הכנסת ה-18 מ-18/05/2011 עד 05/02/2013

    הפנים והגנת הסביבה

  • הכנסת ה-18 מ-18/05/2011 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לבטחון פנים

  • הכנסת ה-18 מ-18/05/2011 עד 05/02/2013

    ועדה משותפת לפנים וכלכלה לדיון בהצ"ח התכנון והבנייה התש"ע - 2010

  • הכנסת ה-18 מ-19/10/2010 עד 05/02/2013

    ועדת משנה לקידום תעסוקה ותעשייה

  • הכנסת ה-17 מ-19/11/2007 עד 24/02/2009

    לנושאים חריגים בתקנות מ"ה שווי השימוש ברכב

  • הכנסת ה-17 מ-19/03/2007 עד 24/02/2009

    בעניין שיקום שווקים

  • הכנסת ה-16 מ-31/01/2005 עד 17/04/2006

    הכלכלה

  • הכנסת ה-16 מ-12/03/2003 עד 09/02/2005

    לענייני ביקורת המדינה

קוד המקור של הנתונים