מתן וילנאי

מתן וילנאי

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא האזנות הסתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 16/07/2007

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 16/07/2007

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-26/02/2007 עד 16/07/2007

    משותפת מדע-פנים לנושא היערכות לרעידת אדמה בישראל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 04/07/2007

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-30/05/2006 עד 04/07/2007

    משותפת - חוץ וביטחון וכספים לתקציב הביטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-24/05/2006 עד 02/07/2007

    משותפת חו"ב וחוקה לעניין ההכרזה על מצב חירום

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-25/07/2006 עד 25/07/2006

    משותפת לחוקה וחו"ב לעניין חוק האזנת סתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-26/01/2006 עד 17/04/2006

    החוץ והבטחון

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    ועדה משותפת בנושא הארכת חיים (עבודה - חוקה)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-19/05/2003 עד 10/01/2005

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/12/2003 עד 10/01/2005

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-09/06/2003 עד 10/01/2005

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 10/01/2005

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 10/01/2005

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-12/10/2004 עד 10/01/2005

    לתפיסת הביטחון ובניין צה"ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-20/10/2004 עד 10/01/2005

    לתפיסת הביטחון ובניין צה"ל

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/12/2003 עד 10/01/2005

    לכ"א בצה"ל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/12/2003 עד 10/01/2005

    ליחסי חוץ והסברה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 10/01/2005

    ועדת משנה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-01/12/2003 עד 18/10/2004

    למודיעין ולשירותים חשאיים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-10/03/2003 עד 09/06/2003

    לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-17/01/2011 עד 14/02/2012

    העצמאות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 17/01/2011

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    עבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-23/05/2005 עד 17/04/2006

    העבודה-מימד-עם אחד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 23/05/2005

    העבודה-מימד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/11/1999

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-18 מ-20/01/2011 עד 16/08/2012

    להגנת העורף

    שר

  • הכנסת ה-18 מ-01/04/2009 עד 20/01/2011

    הביטחון

    סגן שר

  • הכנסת ה-17 מ-02/07/2007 עד 24/02/2009

    הביטחון

    סגן שר

  • הכנסת ה-16 מ-28/08/2005 עד 23/11/2005

    המדע, התרבות והספורט

    שר

  • הכנסת ה-16 מ-10/01/2005 עד 28/08/2005

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-07/03/2001 עד 02/11/2002

    המדע, הטכנולוגיה, התרבות והספורט

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-11/10/1999 עד 07/03/2001

    המדע, הטכנולוגיה, התרבות והספורט

    שר

  • הכנסת ה-15 מ-05/08/1999 עד 11/10/1999

    המדע

    שר

קוד המקור של הנתונים