מוחמד ברכה

מוחמד ברכה

ועדות

  • הכנסת ה-19 מ-26/06/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-29/05/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-19/03/2013 עד 31/03/2015

    הוועדה המיוחדת לדיון בהצ"ח הרבנות הראשית לישראל (מ/748)

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-19 מ-24/06/2013 עד 31/03/2015

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-05/05/2009 עד 05/02/2013

    החינוך, התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-04/05/2009 עד 05/02/2013

    ועדה מיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-12/05/2009 עד 27/12/2010

    ועדה מיוחדת למאבק בנגע הסמים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-23/05/2006 עד 24/02/2009

    משותפת לכלכלה וכספים-ט"ז-שונות-71-72-חוק ההסדרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-05/06/2006 עד 24/02/2009

    המיוחדת לפניות הציבור

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-15/05/2006 עד 24/02/2009

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-25/03/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-24/03/2004 עד 17/04/2006

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-06/07/2004 עד 17/04/2006

    צוות לבדיקת הקמת איצטדיון בעיר סכנין

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    משנה לענייני המגזר הערבי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    משנה לענייני המגזר הערבי

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 02/08/2004

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-19 מ-05/02/2013 עד 31/03/2015

    חד"ש

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    חד"ש

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    חד"ש

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 29/07/2008

    חד"ש

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-07/02/2006 עד 17/04/2006

    חד"ש - החזית הדמוקרטית לשלום ולשוויון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-07/02/2006 עד 17/04/2006

    חד"ש - החזית הדמוקרטית לשלום ולשוויון

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    חד"ש-תע"ל

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 07/02/2006

    חד"ש-תע"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    חד''ש

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    חד''ש

    יו"ר סיעה

קוד המקור של הנתונים