אברהם יוסף שפירא

אברהם יוסף שפירא

תפקידים

  • הכנסת ה13 מ13/07/1992 עד 17/06/1996

    יהדות התורה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה13 מ22/07/1992 עד 17/06/1996

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה11 מ13/08/1984 עד 21/11/1988

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה11 מ13/08/1984 עד 21/11/1988

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה11 מ24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ20/07/1981 עד 13/08/1984

    אגודת ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה10 מ18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכלכלה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים