יעקב שפי

יעקב שפי

סיעות

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-13 מ-01/02/1995 עד 17/06/1996

    האתיקה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-15/06/1994 עד 17/06/1996

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים