יוסף עזרן

יוסף עזרן

תפקידים

  • הכנסת ה13 מ13/07/1992 עד 17/06/1996

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה13 מ29/11/1994 עד 19/06/1995

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה13 מ28/07/1992 עד 07/11/1994

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה13 מ28/07/1992 עד 07/11/1994

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה13 מ28/07/1992 עד 03/11/1993

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ02/07/1990 עד 13/07/1992

    האוצר

    סגן שר

  • הכנסת ה12 מ21/11/1988 עד 13/07/1992

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה12 מ23/01/1989 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ18/06/1990 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה12 מ18/06/1990 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים