טלב אלסאנע

טלב אלסאנע

ועדות

  • הכנסת ה-18 מ-03/02/2010 עד 05/02/2013

    לעניין תרומות מגופים בחו"ל לגופים ישראליים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-31/10/2011 עד 05/02/2013

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-28/12/2011 עד 05/02/2013

    החוקה, חוק ומשפט

    מ"מ חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-27/12/2010 עד 05/02/2013

    ועדה מיוחדת למאבק בנגע הסמים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/11/2009 עד 12/12/2011

    ועדה משותפת של כלכלה וחוקה לחוק נתוני אשראי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-06/05/2009 עד 31/10/2011

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 27/12/2010

    ועדה מיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/02/2009

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-28/06/2006 עד 24/02/2009

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-13/06/2006 עד 24/02/2009

    למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-02/01/2008 עד 24/02/2009

    ועדה משותפת - כנסת וחוקה להצ"ח סדרי השלטון והמשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא האזנות הסתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/10/2007 עד 24/02/2009

    למעקב אחר תיקון הליקויים וביצוע המלצות המבקר בדוח היערכות העורף ותפקודו במלחמת לבנון השנייה - השלטון המקומי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-02/08/2004 עד 17/04/2006

    החינוך התרבות והספורט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/05/2003 עד 17/04/2006

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 02/08/2004

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 05/05/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת לקידום מעמד הילד

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-28/12/1999 עד 17/02/2003

    העבודה, הרווחה והבריאות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-27/07/1999 עד 17/02/2003

    המיוחדת למאבק בנגע הסמים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-09/12/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-18/06/1997 עד 07/06/1999

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 18/06/1997

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-28/07/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-18 מ-24/02/2009 עד 05/02/2013

    רע"מ-תע"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    רע"מ-תע"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    רע"מ-תע"ל

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    רע"מ-הרשימה הערבית המאוחדת

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    רע"מ-הרשימה הערבית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    רע"ם

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    רע"ם

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מד"ע-רע"ם

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    המפלגה הדמוקרטית הערבית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים